İzzet Memi

Motivasyon Konuşmacısı @

1982 doğumlu. 2000 senesinde girdiği T.C. Bilim Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldu. Yaklaşık 1 sene aktif hekimlik yaptıktan sonra 1 yıl yurtdışında ve 1 yıl askerlikte geçirdikten sonra 2009’un sonunda ilaç sektöründe medikal müdür pozisyonunda çalışmaya başladı.

6 sene içinde 3 farklı firmada medikal, pazarlama ve satış departmanlarında aktif olarak görevler aldı. Kurumsal yaşamda, iletişim, ekip yönetimi, alt-üst ilişkileri, hedefleme, planlama gibi konuları deneyimledi.

2015 yılının başında bu yüzleşme ve sorgulama döneminde alt yapısı oluşan ‘’Açık Ruh Ameliyatı’’ kitabını çıkardı.

Hem kurumsal hayatta edindiği tecrübesiyle hem de daha önce aldığı eğitimler ve katıldığı seminerlerde öğrendikleriyle 2015 yılı boyunca farklı kurum ve platformlarda farkındalık, motivasyon, takım olmak, satış teknikleri ve sunum teknikleri eğitimleri verdi.

2016 yılı başında kurumsal hayatına son verme kararı aldı ve tutkusunun peşinden gidip tamamen eğitim işine odaklandı.

Bugüne kadar 250’nin üzerinde sunum ve 20’den fazla 1 günü aşan eğitim verdi. Halen aktif olarak haftalık farkındalık söyleşilerine, birebir ve toplu verdiğim eğitimlere ve kendi tek kişilik oyunu ‘’Karşı Yaka Işıkları’’nı sahnelemeye devam etmekte.